AEROC Classic, цена и доставка газоблока Классик -

Ціна на газобетон АЕРОК від 940 грн./м3: - EcoTerm, Classic, от 955 грн. - EcoTerm Super Plus,- от 940 грн./м3 - Клей для газобетону - 63 грн./мешок* - Energy - 1200 грн./м3 - інструмент для кладки газобетону, у-блок, штукатурка "
Перейти к контенту

Главное меню:

AEROC Classic, цена и доставка газоблока Классик

AEROC Classic

Стінові газоблоки AEROC Classic придназначені для будівництва(зведення) несущих стін в малоповерховому (до 5 поверхів) будівництві котеджів, будинків та нежилих будівлях, для внутрішніх несущих стін, а також для заповнення стін в монолітно-каркасних будівлях без обмежень.
Для внутрішніх міжкімнатних перегородок застосовують газобетон AEROC Classic 100 та AEROC Classic 200. Газобетон AEROC Classic 200 та AEROC Classic 250 застосовуються для зведення несущих стін з подальшим утепленням, несущих перегородок та заповнення стін монолітно-каркасних будівель з обовязковим подальшим утепленням.
Газоблоки AEROC Classic 300 та AEROC Classic 375 використовуются для зведення несущих стін у багатоповерховому будівництві, де арактеристики газоблоків AEROC EcoTerm не задовільняють проєктні вимоги. Наприклад, при будівництві багатоповерхового будинку, на перші два поверхи можливо пустити газобетон AEROC Classic, а подальші поверхи будувати з газоблоку AEROC EcoTerm.
Характеристики теплоізоляції блоків AEROC Classic 375 повністю забезпечують вимоги нашої теплової зони.
Автоклавні газобетонні блоки AEROC Classic 375 не потрібно утеплювати !!!
Таблица размеров, количества, характеристик блоков AEROC Classic.
Завдяки високоточним розмірам газобетону AEROC Classic, кладка блоку виходить на стільки рівно, що стіни в подальшому не потребують вирівнювання. Шановні забудовники, рекомендуємо Вам використовувати спеціальний інструмент виробництва АЕРОК, чи других виробників, адже він значно допомагає у якісному та легкому будівництві.
Завжди раді Вам допомогти. 
Яндекс.Метрика
04209 г.Киев, ул. Героев Днепра 31Б
Copyright 2015. All rights reserved.
Назад к содержимому | Назад к главному меню